Moto-Master brzdové doštičky

 _sites_partsforeurope_img_vendors_0974

Brzdové doštičky Moto-Master sú vyvinuté tak, aby vám poskytli čo najlepší výkon a najdlhšiu životnosť vášho brzdového systému. Sú kompatibilné so všetkými brzdovými kotúčmi OEM, ale sú špeciálne navrhnuté tak, aby čo najlepšie fungovali s brzdovými kotúčmi Moto-Master. K dispozícii sú v 4 rôznych zmesiach, ktoré dokonale zodpovedajú individuálnym potrebám každého jazdca: Nitro, Nitro Sports, SinterPRO Racing, SinterPRO Racing GP.

 MM brake pad

 

Nitro Series - NITRO brzdové doštičky MX / Enduro pre všeobecné použitie, vynikajúci dlhodobý výkon za každého počasia. Veľmi vhodné aj na enduro použitie.

Nitro Series - NITRO SPORT brzdové doštičky MX / Enduro určené na všeobecné použitie, mäkšia zmes dodáva viac brzdnej sily a ďalej optimalizuje spätnú väzbu jazdca.

SinterPRO | RACING brzdové doštičky MX / Enduro pre pokročilú jazdu poskytujú vynikajúcu brzdnú silu za každého počasia.

SinterPRO | RACING GP špičkové pretekárske brzdové doštičky MX pre profesionálne použitie, špeciálna zmes kombinuje maximálny brzdný výkon s vysokou tepelnou odolnosťou.